Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
23 maja 2013

Niedługo ruszy przegląd zespołów. Są cenne nagrody

Niedługo ruszy przegląd zespołów. Są cenne nagrody

"Band Session Motto 2013" - tak nazywa się przegląd zespołów muzyczny organizowany przez Pub Motto. Lokalne kapele mogą się zgłaszać do 7 czerwca. Do wygrania jest nagranie klipu video i materiału w studiu nagrań.

Pub Motto przy ulicy Opolskiej organizuje konkurs zespołów muzycznych. Zapisy trwają od 22 maja do 7 czerwca. Przewidzianych jest 10 zespołów. Każdy z nich będzie prezentować się co tydzień w repertuarze autorskim oraz coverach.

Zespoły będą oceniane w trzech kategoriach: twórczość własna, aranżacje coverów oraz prezencja sceniczna. Oceniać ich będzie 3-osobowe jury, publiczność obecna na koncertach oraz internauci.

Zobacz szczegóły

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wokalistka z Jastrzębia wyda swoją płytę Wokalistka z Jastrzębia wyda swoją płytę

Za trzy lata w Zdroju powstanie nowoczesna sala koncertowa Za trzy lata w Zdroju powstanie nowoczesna sala koncertowa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!