Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
23 maja 2013

Chciał popełnić samobójstwo. Był kompletnie pijany

Chciał popełnić samobójstwo. Był kompletnie pijany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę po południu oficer dyżurny policji otrzymał telefon od mężczyzny, który przyznał, że chce popełnić samobójstwo. 25-latek chciał wyskoczyć z okna na 7. piętrze. Udało się go powstrzymać.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Chrobrego, gdzie mieszkał mężczyzna. Po kłótni ze swoją partnerką chciał wyskoczyć z okna. Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego przyjechali i zatrzymali 25-latka. Okazało się, że był pijany.

- Policjanci przewieźli agresywnego jastrzębianina do pobliskiego szpitala. W konsekwencji, po konsultacji medycznej, 25-latek trafił do komendy, gdzie trzeźwieje w policyjnym areszcie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Wierzący24.05.2013 9:14

Trzeba takim nieszczęśnikom pomóc a nie modlić się za nich. Te kościelne dowcipy doszły już do niektórych wiernych, a oni ani myślą pomóc, tylko chcą się modlić sami udając świętych. Perfidne zakłamanie. Bóg cieszy się tylko wtedy jak się pomaga jego dzieciom nie zawracając głowy Najwyższemu.

Gość23.05.2013 16:14

możemy się modlić za tych, którzy człowieka z myślami samobójczymi wsadzają do paki

bubil23.05.2013 12:04

Co wy mu to dało, skoczyć i by nie żył, ona by znalazła innego a ten leżał by w grobie, dziwni ci ludzie.

Gość23.05.2013 12:04

ja bym powiedział mu skacz... jednego idioty by było mniej

piotrek23.05.2013 10:54

Możemy się modlić za osoby kuszone do samobójstwa...www.lechitiel.net