Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
24 maja 2013

6 medali H2O na zawodach w Kędzierzynie-Koźlu

6 medali H2O na zawodach w Kędzierzynie-KoźluZdjęcie archiwalne
fot. H2O

W miniony weekend odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyn-Koźle w Pływaniu "Koziołki Pływackie 2013". Brali w nich udział zawodnicy klubu H2O z Jastrzębia, którzy przywieźli 6 medali.

W klasyfikacji medalowej klub z Jastrzębia-Zdroju znalazł się na 12. wśród 29 klubów startujących w zawodach. Wynik możliwy był dzięki medalom Anny Jędryki (srebro na dystansie 200 m stylem motylkowym) oraz Piotra Mosonia (cztery złota i jedno srebro). Dodatkowo, ten ostatni został najlepszym zawodnikiem "Koziołków Pływackich 2013" w swojej kategorii wiekowej (12 lat).

Jastrzębskie H2O reprezentowali: Anna Jędryka, Alicja Kwapińska, Marta Konieczny, Marta Janowska, Samuel Mosoń, Kamil Karzełek oraz Piotr Mosoń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!