Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

23°16°
24 maja 2013

6 medali H2O na zawodach w Kędzierzynie-Koźlu

6 medali H2O na zawodach w Kędzierzynie-KoźluZdjęcie archiwalne

W miniony weekend odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyn-Koźle w Pływaniu "Koziołki Pływackie 2013". Brali w nich udział zawodnicy klubu H2O z Jastrzębia, którzy przywieźli 6 medali.

W klasyfikacji medalowej klub z Jastrzębia-Zdroju znalazł się na 12. wśród 29 klubów startujących w zawodach. Wynik możliwy był dzięki medalom Anny Jędryki (srebro na dystansie 200 m stylem motylkowym) oraz Piotra Mosonia (cztery złota i jedno srebro). Dodatkowo, ten ostatni został najlepszym zawodnikiem "Koziołków Pływackich 2013" w swojej kategorii wiekowej (12 lat).

Jastrzębskie H2O reprezentowali: Anna Jędryka, Alicja Kwapińska, Marta Konieczny, Marta Janowska, Samuel Mosoń, Kamil Karzełek oraz Piotr Mosoń.