Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
TEB
24 maja 2013

6 medali H2O na zawodach w Kędzierzynie-Koźlu

6 medali H2O na zawodach w Kędzierzynie-KoźluZdjęcie archiwalne
fot. H2O

W miniony weekend odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyn-Koźle w Pływaniu "Koziołki Pływackie 2013". Brali w nich udział zawodnicy klubu H2O z Jastrzębia, którzy przywieźli 6 medali.

W klasyfikacji medalowej klub z Jastrzębia-Zdroju znalazł się na 12. wśród 29 klubów startujących w zawodach. Wynik możliwy był dzięki medalom Anny Jędryki (srebro na dystansie 200 m stylem motylkowym) oraz Piotra Mosonia (cztery złota i jedno srebro). Dodatkowo, ten ostatni został najlepszym zawodnikiem "Koziołków Pływackich 2013" w swojej kategorii wiekowej (12 lat).

Jastrzębskie H2O reprezentowali: Anna Jędryka, Alicja Kwapińska, Marta Konieczny, Marta Janowska, Samuel Mosoń, Kamil Karzełek oraz Piotr Mosoń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

54 medale dla pływaków 54 medale dla pływaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!