Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 maja 2013

Dwa medale jastrzębian podczas Biegu na Ślężę

Dwa medale jastrzębian podczas Biegu na ŚlężęNa zdjęciu Dominik Ząbczyński
fot. RMD Montrail Team

Damian Zawierucha i Dominik Ząbczyński zdobyli medale w XX Biegu na Ślęże, który odbył się w 25 maja. Trasa biegu liczyła 5 kilometrów, a przewyższenie ponad 500 metrów. W zawodach startowało ponad 450 zawodników z całej Polski.

Pierwszy na metę przybiegł Dariusz Kruczkowski z czasem 26:11. Tylko o dwie minuty gorszy był jastrzębianin, Damian Zawierucha, który przebiegł trasę w 28:20. Tym samym zdobył 7. miejsce w kategorii open oraz 3. w kategorii wiekowej M30. Na 1. miejscu w kategorii M40 uplasował się Dominik Ząbczyński z czasem 30:45. W kategorii open mężczyzn zajął 17. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty

Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość28.05.2013 9:26

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie najstarszym :)

NN27.05.2013 21:46

Gratuluję!