Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 maja 2013

Pracowity weekend jastrzębskiej straży pożarnej

Pracowity weekend jastrzębskiej straży pożarnej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W trakcie weekendu straż z Jastrzębia-Zdroju interweniowała m.in. w sprawie pożar samochodu, usuwała plamę oleju oraz gasiła ogień, który pojawił się na wysypisku śmieci. Wszystkie interwencje miały miejsce w obrębie ulic Wielkopolskiej i Cieszyńskiej.

Najwięcej pracy strażacy mieli w sobotę. Po godzinie 13:00 na ulicy Wielkopolskiej zapalił się samochód marki Daewoo zaparkowany przed jednym z bloków. Strażaków o zdarzeniu poinformowała osoba postronna. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oceniono na około 1000 złotych.

Do kolejnej akcji straż pożarna wyjechała półgodziny późnie na ulicę Cieszyńską, gdzie usuwała plamę oleju na jezdni. Plama miała 10 m2.

Kolejnym miejscem interwencji było nielegalne wysypisko śmieci na ulicy Wielkopolskiej. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!