Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 maja 2013

Jastrzębianin hodował "afrykańskie pomidory"

Jastrzębianin hodował "afrykańskie pomidory"
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek, 24 maja,  jastrzębscy policjanci zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli marihuanę. Po przeszukaniu jego mieszkania wyszło na jaw, że założył on w swoim pokoju miniplantację.

24 maja przed godziną 16:00 policjanci zatrzymali na Osiedlu Arki Bożka mężczyznę, który miał przy sobie marihuanę. 22-latek zwrócił na siebie uwagę funkcjonariuszy, kiedy na ich widok zmienił kierunek drogi i przyśpieszył kroku. Wyraźnie dążył do tego, aby zgubić podążający za nim patrol. Kiedy doszło do jego zatrzymania okazało się, że mężczyzna ma za pasem ukryte cztery woreczki z marihuaną.

W trakcie przeszukania jego mieszkania, kryminalni znaleźli 13 sadzonek marihuany i 34 gramy suszu. Jastrzębianin posadził konopie w plastikowych kubkach i postawił na parapecie okna. Pozostałym domownikom powiedział, że hoduje afrykańskie pomidory. O losie mężczyzny zdecyduję teraz jastrzębski sąd. Grożą mu trzy lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
gruby joint28.05.2013 17:05

hahahah speszyl sie, ehh tyle dobrego poszlo w.. :D

Gość28.05.2013 6:21

narkofoby:D

Gość27.05.2013 21:21

A ciekawe kiedy pogonia cpunów i dilerów z barów na poznanskiej, bo jak naraze prostutucja i ćpanie a policja BOI SIĘ wejsc tam buhahha.

Dorosły27.05.2013 21:02

Jak chce palić to niech palić. Jego rozum i jego bieda.

palacz27.05.2013 20:32

A ja pale i pale lolka za lolkiem juz tak 20 lat ,papierosy to używam tylko do lola. Na balkonie 3 drzewka jakby panowie policjanci chcieli zobaczyć jakie ładne mam to zapraszam tylko już dawno wyjechałem z PRLu ,sadze aby nie kupować bo drogo liczą cygany za trawe za 1 gr to i po 8 er hołota chce a pale dosyć .Nigdy mi po marihuanie nie odpierda...o a po alkoholu nie raz zdarzało się coś nabroić za co musiałem się wstydzić.

Gosciu27.05.2013 18:37

haha no to ladnie wiec policjanci tez powinni byc nazywani tzn. "cpunami" bo i oni pala marysie :) Cpun to ten co wali po kabelkach a nie co pali !!!!Polska ******* kraj a prawo cale powinni od nowa napisac

do Gość27.05.2013 18:05

no to jeśli wiesz o przestępstwie i nie zawiadamiasz to łamiesz prawo, więc też mogą po ciebie wkrótce przyjść i dostaniesz zarzuty.

Pokaż wszystkie opinie (26)