Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 maja 2013

Poseł z Jastrzębia nie stosuje się do przepisów?

Poseł z Jastrzębia nie stosuje się do przepisów?
fot. Facebook / Grzegorz Matusiak

Jak informuje Tygodnik Regionalny "Nowiny" biuro poselskie Grzegorza Matusiaka, nie zastosowało się do przepisów, które ustanowiła wodzisławska rada miasta. Chodzi o umieszczanie szyldów i reklam w niedozwolonym miejscu.

W Wodzisławiu od ponad 10 lat kontynuowana jest akcja "Miasto bez reklam". Ma ona na celu, uporządkowanie szyldów i reklam zawieszonych na budynkach. Zgodnie z podjętą uchwałą reklamy mogą być zawieszane wyłącznie w pasie parteru budynków, a forma plastyczna musi być uzgodniona z Wydziałem Architektury i Urbanistyki.

Okazuje się, że na ścianie budynku, gdzie swoje biuro ma poseł Grzegorz Matusiak zawisła nielegalna reklama. Chodzi o zawieszony na poziomie pierwszego piętra baner, który zachęca do głosowania w referendum. Ma ono na celu odwołanie prezydenta, rady miasta i straży miejskiej. Baner zawisł w miejscu gdzie poseł ma swój szyld, jednak nie jest jego właśnością.

- To nie jest mój baner. Należy do komitetu przygotowującego referendum. Nie przeszkadza mi on - powiedział Grzegorz Matusiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzięki posłowi Matusiakowi powstaje sala koncertowa? Dzięki posłowi Matusiakowi powstaje sala koncertowa?

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
chłop bez kapelusika 29.05.2013 22:36

Do Ciekawy a co na to ten the time z VI gość ma mocno zjechane niby redaktor a pajac jakich mało

Do CIekawy29.05.2013 0:07

Co tam sprawa Gadowskiego. Zjedli obiad i tyle, bo wójt był gościnny. Matusiak przez trzy lata nie potrafi wyjaśnić sprawy tej faktury co to jest, ale jej niema, tam gdzie być powinna.

Gość28.05.2013 23:51

Jak odwołają KIecę to może Matusiak zastartuje na prezydenta Wodzisławia. Przynajmniej pozbylibyśmy się chłopa z Jastrzębia. Tylko niech na debatę weźmie kogoś kto odczyta jego program wyborczy.

Edward28.05.2013 20:35

Matusiakowi to nic nie przeszkadza bo na niczym nie zna się. Jak można wybierać taki poziom na posła.

Ciekawy28.05.2013 19:27

A sprawa Gadowskiego i wiceministra z Mszzany wyjaśniła się?

Gość28.05.2013 19:04

chamstwo i buractwo. jak nie jego baner, to może swój jakiś powieśmy??????

x28.05.2013 17:43

myśle ze jak przez 10 lat nie wybudowal boiska to baneru tez by nie umial zawiesic

Pokaż wszystkie opinie (15)