Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 maja 2013

Judocy z Jastrzębia polecieli do Japonii

Judocy z Jastrzębia polecieli do Japonii
fot. Koka Jastrzębie

Trzech zawodników klubu Koka Jastrzębie poleciało na treningu do Japonii, czyli do państwa, gdzie sport ten miał swój początek. Spędzą tam dwa tygodnie ćwicząc z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Judocy wylecieli do japońskiego miasta Tsukuba 24 maja. Pierwsze dwa dni spędzili na aklimatyzowaniu się. We wtorek 28 maja odbyli pierwsze trening z Japończykami. Wśród nich znaleźli się najlepsi zawodnicy na świecie - medaliście Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.

Grupa składa się z 21 osób. Wśród nich znaleźli się zawodnicy z Jastrzębia - Aleksanda Langiewicz, Artur Drogowski i Rafał Mączyński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gościu28.05.2013 20:18

Mąka!!! Brawo 3mamy kciuki!

julia28.05.2013 16:43

Brawo coś ruszyło naszą młodzieżą. Ukłony dla szkoleniowców.