Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 maja 2013

Jastrzębianie biegali w teście Coopera

W piątek odbył się III Jastrzębski Test Coopera. Wystartowały w nim 82 osoby. Prawie połowa biegaczy osiągnęło bardzo dobre wyniki. W biegu wzięła udział rekordowa liczba uczestników.

Test polegał na przebiegnięciu jak największego dystansu mieszcząc się w czasie dwunastu minut. Wszyscy uczestnicy łącznie pokonali dystans prawie 210 km, czyli odległość między Jastrzębiem-Zdrojem, a Wrocławiem.

Zgodnie z Ogólnopolską Tabelą Wyników, 39 zawodników osiągnęło wynik bardzo dobry, 33 dobry, 6 średni, 1 rezultat był wynikiem słabym, a 3 osoby przebiegły odległość niezadowalającą

W imprezie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie udział wzięło 59 panów i 23 panie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Z OWN "wyszło" dziesięć leżaków Z OWN "wyszło" dziesięć leżaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Uważny29.05.2013 23:12

Zgodnie z Ogólnopolską Tabelą wyników: 39+33+6+1+3=82
Wzięło udział 39+23=62
Coś tu ktoś ściemnia...
No chyba, że 62 osoby są równe 82 wynikom :/