Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 maja 2013

Gazownia będzie zlikwidowana. Jest decyzja

Gazownia będzie zlikwidowana. Jest decyzja
fot. PGNiG

O planach zlikwidowania jastrzębskiego oddziału Biura Obsługi Klienta PGNiG pisaliśmy już kilkakrotnie. Teraz otrzymaliśmy już oficjalną informację od PGNiG - biura w Jastrzębiu nie będzie.

Jak informuje PGNiG, decyzję podjęto na podstawie analizy ekonomicznej. Zdecydowały przede wszystkim wysokie koszty utrzymania jastrzębskiego BOK-u. PNGiG poleca jednak aby jastrzębianie kontaktowali się przez internet lub telefonicznie.

Część handlowa biura obsługi będzie teraz przeniesiona do Żor na ulicę Centralną 19, natomiast sekcja windykacyjna będzie prowadzona w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Rybnickiej 12.

Polub i udostępnij
Czytaj też

PGNiG Termika już oficjalnie właścicielem SEJ PGNiG Termika już oficjalnie właścicielem SEJ

JSW sprzedaje SEJ. Jest już przedwstępna umowa JSW sprzedaje SEJ. Jest już przedwstępna umowa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
jas28.05.2013 19:09

miasto cpn-ów i sklepów

haj28.05.2013 17:09

To miasto jest tylko do dojenia górników, reszta się nie liczy. Biedronki, Lidle i nic więcej. Żadnej produkcji, żadnych fabryk, inwestorów ! Lipaaa !

ech...28.05.2013 11:11

ZUSu nie ma, gazowni nie będzie, kolei nie ma, inwestorów w strefie specjalnej brak, słowem: to miasto rozkwita!