Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
29 maja 2013

Uczciwy znalazca oddał laptopa i 340 euro

Uczciwy znalazca oddał laptopa i 340 euro
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W sobotę po południu 66-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, przyszedł do komendy, aby oddać rzeczy znalezione na przystanku. Okazało się, że cenne znalezisko, jakie przekazał policji, jest własnością łotewskiej nauczycielki, która przyjechała na kilka dni do Polski.

25 maja około godziny 18:00 na komisariat policji zgłosił się straszy mężczyzna. Przyniósł on torbę z laptopem, którą znalazł na przystanku autobusowym przy ulicy Broniewskiego. W torbie poza komputerem znajdowały się jeszcze dokumenty, bilety autokarowe oraz portfel, w którym było 340 euro i łotewskie pieniądze. Mężczyzna udał się na policję, ponieważ nie wiedział, w jaki sposób skontaktować się z właścicielem tych przedmiotów. 

Policjantom udało się ustali, że rzeczy są własnością łotewskiej nauczycielki. Przyjechała ona do Polski na kilkudniową wycieczkę. Gdy była na przystanku i czekała na autobus postawiła torbę na ławce na przystanku. Kiedy podjechał autobus zapomniała jej zabrać. Wszystkie przedmioty już niebawem zostaną przekazane właścicielce.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
julia29.05.2013 19:48

Niby zachowanie naturalne a takie szlachetne.

Kasia29.05.2013 14:43

Brawo dlatego Pana:)

mark29.05.2013 12:38

@Artór, zmień żonę:)

Artór29.05.2013 10:43

Ja co miesiąc z wypłaty gubię prawie tysiąc i też mi nikt nie oddaje...

E.T.29.05.2013 9:48

a ja parę dni temu zgubiłem 200 zł i nikt mi nie oddał