Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 maja 2013

Zderzenie trzech pojazdów na Pszczyńskiej

Zderzenie trzech pojazdów na Pszczyńskiej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek na ulicy Pszczyńskiej doszło do kolizji trzech pojazdów. Sprawcą zdarzenia był 72-latek, który nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków.

28 maja przed godziną 13:00 doszło do stłuczki trzech samochodów. 72-letni kierowca nie zdołał wyhamować na mokrej nawierzchni i uderzył w poprzedzającego go peugeota, kierowanego przez 33-letnią kobietę. Na skutek zderzenia samochód wjechał w tył stojącego przed nim auta prowadzonego przez 23-latkę. 

- Kolizja na szczęście nie okazała się groźna dla żadnego z uczestników, do szpitala profilaktycznie przewieziono kobietę w ciąży, która była pasażerką jednego z pojazdów - informuje policja.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkaniec30.05.2013 2:20

Żadnych ofiar nic poważnego się nie stało a przejeżdżałem o 14:05 i dalej jeden pas był całkowicie zakorkowany ... Szybka reakcja brawo ...