Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
30 maja 2013

Policja szuka właścicieli dwóch rowerów

  • Policja szuka właścicieli dwóch rowerów
  • Policja szuka właścicieli dwóch rowerów
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy mundurowi poszukuję właścicieli dwóch rowerów górskich, które zostały znalezione w trakcie przeprowadzonych czynności przy ulicy Katowickiej. Jeśli ktoś posiada informacje na temat właścicieli rowerów proszony jest o kontakt z policją.

Rowery od kilku dni stały na klatce schodowej w bloku przy ulicy Katowickiej. Są to rowery typu "damka". Pierwszy z nich jest koloru srebrno-niebieskiego, posiada na ramie naklejkę "Maxim", a na kołach widnieje napis "Remerx Grand Rock". Drugi rower jest czarno-srebrny z napisem "Oxygen", a na ramie pod kierownicą znajduje się charakterystyczny znak - naklejka z modlitwą kierowcy.

Właściciele rowerów lub osoby mogą ich znać proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 32 478-72-00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
.mk02.06.2013 17:43

Kolesie im uciekli, rowery zostawili...

Madox30.05.2013 22:20

Z tymi rowerami to zasadzka he he he

Gość30.05.2013 19:20

a jak się właścieciel znajdzie to mandat za brak świateł :D

komentator30.05.2013 18:42

przeca to rowery tego jak mu tam co wygrał wyścig dookoła makaroniarzy nibaljego czy jako mu tam :) widać że drogie, ta technika najlepsze materiały, sam karbon czyli wungiel pewnie z naszego jaszczymbskiego robione były. ale gańba bo ino jeden odblask widza na 2 rowery :)