Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 maja 2013

Policja szuka właścicieli dwóch rowerów

  • Policja szuka właścicieli dwóch rowerów
  • Policja szuka właścicieli dwóch rowerów
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy mundurowi poszukuję właścicieli dwóch rowerów górskich, które zostały znalezione w trakcie przeprowadzonych czynności przy ulicy Katowickiej. Jeśli ktoś posiada informacje na temat właścicieli rowerów proszony jest o kontakt z policją.

Rowery od kilku dni stały na klatce schodowej w bloku przy ulicy Katowickiej. Są to rowery typu "damka". Pierwszy z nich jest koloru srebrno-niebieskiego, posiada na ramie naklejkę "Maxim", a na kołach widnieje napis "Remerx Grand Rock". Drugi rower jest czarno-srebrny z napisem "Oxygen", a na ramie pod kierownicą znajduje się charakterystyczny znak - naklejka z modlitwą kierowcy.

Właściciele rowerów lub osoby mogą ich znać proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 32 478-72-00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
.mk02.06.2013 17:43

Kolesie im uciekli, rowery zostawili...

Madox30.05.2013 22:20

Z tymi rowerami to zasadzka he he he

Gość30.05.2013 19:20

a jak się właścieciel znajdzie to mandat za brak świateł :D

komentator30.05.2013 18:42

przeca to rowery tego jak mu tam co wygrał wyścig dookoła makaroniarzy nibaljego czy jako mu tam :) widać że drogie, ta technika najlepsze materiały, sam karbon czyli wungiel pewnie z naszego jaszczymbskiego robione były. ale gańba bo ino jeden odblask widza na 2 rowery :)