Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
30 maja 2013

Zgubił portfel. Dowiedział się od tym od strażników

W minioną niedzielę jastrzębianka znalazła leżący na ziemi portfel i przekazała go straży miejskiej. Dopiero wizyta funkcjonariuszy uświadomiła właścicielowi, że go zgubił.

Mieszkanka ulicy Turystycznej zauważyła leżący portfel. Gdy go otworzyła znalazła w nim pieniądze i komplet dokumentów. Nie wiedząc, co zrobić z tym znaleziskiem, zaniosła go do Straży Miejskiej. W ciągu godziny portfel trafił z powrotem do rąk właściciela, mieszkańca ulicy Wrocławskiej. Jak się okazało, nie zdawał on sobie nawet sprawy z braku portfela.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

"Bezdomni śmierdzą w podziemiach" "Bezdomni śmierdzą w podziemiach"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Marek30.05.2013 17:50

Gratulacje dla tej panie chociaż zawartość często kusi to warto pomyśleć że to my możemy być w takiej sytuacji :)

Bolo30.05.2013 15:45

Szacunek dla tej Pani.

farciarz30.05.2013 15:22

Ja też tak miałem portfel wypadł mi, Niestety dowodu akurat w nim nie było tylko identyfikator i ktoś zwrócił go pracodawcy o zgubie powiadomił mnie szef zanim się zorientowałem. Dziękuję tej osobie

Stefan30.05.2013 11:42

Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy postępują w taki sposób.