Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
4 czerwca 2013

Sprawa zabójstwa rodziny z Wielkopolskiej umorzona

Sprawa zabójstwa rodziny z Wielkopolskiej umorzona
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Sprawa policjanta, który zabił swoją żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo została umorzona przez jastrzębską prokuraturę. Właśnie mija rok od tragedii.

Wydarzenia, o których mowa miały miejsce 4 czerwca 2012 roku w mieszkaniu na ulicy Wielkopolskiej. Policjant zabił swoją żonę i córkę, a później popełnił samobójstwo wieszając się na kablu.

Wyjaśnianie tragedii trwało blisko rok, ponieważ śledczy chcieli zbadać wszystkie możliwe do ustalenia szczegóły, a także wykluczyć nawet najmniej prawdopodobne wersje wydarzeń.

- Po wyjaśnieniu, w miarę możliwości wszystkich okoliczności zdarzenia, sprawę zabójstwa dwóch pań, czyli matki i córki, umorzyliśmy wobec śmierci sprawcy - powiedział Jacek Rzeszowski, prokurator rejonowy w rozmowie z Radiem 90.

Śmierć policjanta, który zamordował obie kobiety, nie nosiła znamion przestępstwa. Nie było więc mowy o udziale osób trzecich. Prokurator nie chciał się wypowiadać na temat motywów ojca.

- Odtwarzamy to po śmierci tych osób, więc nie jesteśmy wszystkiego pewni, jeśli chodzi o motywację działania sprawcy - mówił prokurator.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
odpowiedż05.06.2013 16:17

nie ufaj psom ...

?05.06.2013 8:26

A podobno to był wzorowy policjant. O czym to świadczy?

Gość04.06.2013 21:17

DZIELNICOWY ROKU!!!!!

palacz04.06.2013 21:05

szkoda ludzi ale pieska to mi nie zal...

a04.06.2013 13:20

jak wyglądają psychotesty dla policjantów? dlaczego lekarz tego nie wychwycił? przełożeni na pewno musieli widzieć, że nie do końca jest normalny, czy nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności? kto mu pozwolił wynieść broń? -> przełożeni. Ja się nie czuje bezpiecznie.