Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 czerwca 2013

Dwie godziny usuwali plamę oleju na Pszczyńskiej

W poniedziałek jastrzębscy strażacy usuwali plamę oleju na ulicy Pszczyńskiej. Akcję trwała blisko 2 godziny.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca po godzinie 13:00. Na ulicy Pszczyńskiej jednemu z jadących samochodów ciężarowych oberwał się zbiornik z olejem napędowym. W wyniku tego, z mercedesa wyciekło 110 litrów oleju napędowego. Akcja neutralizowania paliwa i oczyszczania jezdni trwała dwie godziny. Kierowcy

Polub i udostępnij
Czytaj też

Potrzeba 3 mln zł na początek, aby odbudować kolej Potrzeba 3 mln zł na początek, aby odbudować kolej

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość05.06.2013 8:11

Ciekawe kto dopuścił do ruchu samochód w takim stanie technicznym? Kiedy widzę pod sklepami przerdzewiałe, dziurawe, brudne samochody z dostawami żywności też się zastanawiam czy ktoś je kontroluje. Często kontenery na śmieci wyglądają lepiej i są czyściejsze.

Tomek04.06.2013 20:32

Widzę. że już tekst jest poprawiony :-)))
Pozdrawiam

Tomek04.06.2013 16:33

Z tego co wiem (a wiem :-)) ) to w misce jest olej silnikowy i jest go znacznie mniej. Olej napędowy znajduje się w zbiorniku paliwowym (tzw. bak), a więc oberwał się zbiornik paliwa a nie miska olejowa.
Nie czepiam się, ale jak ktoś przekazuje informacje, niech przekazuje właściwe.