Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
6 czerwca 2013

Mieszkańcy bloków marzną i marznąć będą

Mieszkańcy bloków marzną i marznąć będą17 stopni Celsjusza pokazuje termometr w jednym z mieszkań przy ul. Wrzosowej
fot. internautka

W związku z panującymi ostatnio niskimi temperaturami, także w mieszkaniach odczuwalny jest chłód. Mimo próśb mieszkańców, spółdzielnie nie mają możliwości ogrzewania mieszkań.

Wszystko przez remont rur. Jak poinformowała nas Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa, gdy rozpoczęto modernizację sieci przesyłowej Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej straciło możliwość by ponownie rozpocząć ogrzewanie bloków. To PEC dostarcza ciepło do większości jastrzębskich bloków. Zakończenie tej inwestycji planowane jest na koniec sierpnia, wtedy rury będą mogły ponownie przesyłać ciepło. 

Na brak ogrzewania narzekają mieszkańcy Jastrzębia. Na naszą skrzynkę pocztową otrzymaliśmy wiadomość od internautki, która skarży się na niskie temperatury w mieszkaniach przy ul. Wrzosowej.

- Temperatury jakie są w domach nie mają nic wspólnego z godnym życiem mieszkańców - komentuje nasza czytelniczka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skończ z wysokimi rachunkami - w tym roku zautomatyzuj instalację grzewczą Skończ z wysokimi rachunkami - w tym roku zautomatyzuj instalację grzewczą

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
marian09.06.2013 12:19

we wtorek znowu ochłodzenie ma być, nawet do 10 st. w dzień

Fabian08.06.2013 13:19

Spółdzielnie tylko patrza na to czy czynsz jest przelewany co miesiąc na ich konto a to że ludzie marzna to ich nie interesuje...

ale o co chodzi ?08.06.2013 3:56

Ludzie nie widzicie jaka jest pogoda za oknem? Raz ciepło to spółdzielnia po co grzejecie. Jak wylaczyli to teraz macie problem bo wam tyłki marzną. Kilka dni i znowu będzie ciepło pamiętajcie że to wy mieszkańcy placicie za to ciepło. Może wystarczy zamykać drzwi na klatce albo okna i założyć sweter i jakoś przetrzymać tą beznadziejna pogodę.

sessam507.06.2013 23:47

Ja w pokoju mam 28 stopni i mam zaduch możliwe, że przez pracujące u mnie w pokoju PC'ty które służą do renderingu ;)

Pozdrawiam.

ja07.06.2013 22:45

GSM nigdy nie dbała i nie będzie dbać o swoich lokatorów. Już w weekend majowy inne spółdzielnie mogły grzać w mieszkaniach a GSM jak zwykle NIE!!! Teraz mają dobry pretekst - całą winę zrzucić na PEC bo tak jest najłatwiej.
Poza tym trawników też kosić nie mogą bo po co przecież chaszcze są piękne i co tam, że pełno w nich kleszczy!!!

ble07.06.2013 18:30

a poza tym to nic dziwnego, ze się śpi z kotami, bo część z nich - nie wszystkie - mają ten siódmy zmysł i jeśli bolą kolana to kładą się na kolana, jeśli plecy to przyklejają się do pleców i to pomaga, od razu jest ulga.

ble\\07.06.2013 17:29

w bloku mieszkam nie na wsi, a wylotów nie smarowało, bo w domu mieszkają. Koty są terytorialne, mają swój teren, którego nie opuszczają, wiec nadają się do bloków.

Pokaż wszystkie opinie (24)