Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
10 czerwca 2013

Pijany motorowerzysta zatrzymany na Łowickiej

Pijany motorowerzysta zatrzymany na Łowickiej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W niedzielę policjanci z drogówki zatrzymali mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który wybrał się na przejażdżkę motorowerem mając w organizmie półtora promila.

Wieczorem 9 czerwca, w trakcie patrolowania ulicy Łowickiej, policjanci zauważyli niepewnie jadącego motorowerem mężczyznę. Po zatrzymaniu go do kontroli i zbadaniu alkomatem okazało się, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u 24-letniego mieszkańca Jastrzębia półtora promila. Za jazdę pod wpływem grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!