Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 czerwca 2013

Pijany motorowerzysta zatrzymany na Łowickiej

Pijany motorowerzysta zatrzymany na Łowickiej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W niedzielę policjanci z drogówki zatrzymali mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który wybrał się na przejażdżkę motorowerem mając w organizmie półtora promila.

Wieczorem 9 czerwca, w trakcie patrolowania ulicy Łowickiej, policjanci zauważyli niepewnie jadącego motorowerem mężczyznę. Po zatrzymaniu go do kontroli i zbadaniu alkomatem okazało się, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u 24-letniego mieszkańca Jastrzębia półtora promila. Za jazdę pod wpływem grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!