Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
10 czerwca 2013

Punkt paszportowy w Urzędzie Miasta już otwarty

Punkt paszportowy w Urzędzie Miasta już otwarty
fot. K. Kilijańska / UM

Od poniedziałku działa już Terenowy Punkt Paszportowy. Jego biuro znajduje się w Urzędzie Miasta w budynku A. Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy UM.

10 czerwca w urzędzie odbyło się oficjalne otwarcie Punktu Paszportowego. Symboliczną wstęgę przeciął wicewojewoda śląski Andrzej Pilot.

- Decyzja o uruchomieniu punktu podyktowana była dużą ilością składanych przez mieszkańców wniosków o paszport. Wojewoda przychylił się do naszej prośby, po czym należało przygotować lokal i wyposażyć go - powiedział Krzysztof Baradziej, zastępca prezydenta miasta.

W biurze paszportowym będzie można nie tylko złożyć wniosek, ale też odebrać gotowy paszport.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Jastrzębiu powstanie Terenowy Punkt Paszportowy W Jastrzębiu powstanie Terenowy Punkt Paszportowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Mieszkaniec10.06.2013 13:48

To jakieś bzdury ta wstęgą. To wojewoda zabrał nam ten punkt bez żadnego sensownego uzasadnienia. Teraz się wygłupia z bzdurną wstęgą. Powinien raczej przeprosić tych którzy musieli dojechać do Rybnika po paszport.
Czy paszporty, których wnioski zostały złożone w Jastrzębiu ponad miesiąc temu też można odebrać w Jastrzębiu, czy są gdzieś, ale nikt z urzędników nie wie gdzie ? Po takim byle jakim zarządzaniu wszystkiego można się spodziewać.

pytajnik10.06.2013 11:50

Skoro przychylił się prośby mieszkańców to może warto napisać petycję, abyśmy mieli również swój NFZ? To też by ułatwiło sprawę.