Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 czerwca 2013

Kontrowersyjny znak na ulicy Popiełuszki

Kontrowersyjny znak na ulicy Popiełuszki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Złe oznakowanie ulicy biegnącej koło kościoła NMP Matki Kościoła nie pozwala mieszkańcom idącym do kościoła na zaparkowanie samochodów nawet na przykościelnym parkingu.

Problemem jest znak zakazu parkowania postawiony przy wjeździe pod kościół. Według niego samochody nie mogą parkować na ulicy od wjazdu aż do pierwszego skrętu w prawo. Mimo to, mieszkańcy wykorzystują przykościelny parking i ulicę na zostawienie swojego auta.

W marcu tego roku policja, na wezwanie jednego z mieszkańców, spisała 38 numerów rejestracyjnych pojazdów, które zostały tam zaparkowane w nieprawidłowy sposób. Wtedy skończyło się na pouczeniach.

Komenda Miejska Policji zaproponowała zmianę organizacji ruchu na ulicy Popiełuszki. W odpowiedzi na interpelację radnego Tarasiewicza w tej sprawie, Zastępca Prezydenta Miasta poinformował, że:

- Na najbliższym posiedzeniu Zespołu ds. Organizacji Ruchu zostanie rozpatrzona propozycja zmiany organizacji ruchu. Po uzyskaniu opinii Zespołu zostaną podjęte dalsze działania - zapewniał dwa miesiące temu.

Niedawno, w niedzielę 2 czerwca policja po raz kolejny została wezwana na ulicę Popiełuszki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Huuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa13.06.2013 21:31

Czyli że będą blogi?

mieszczuch7413.06.2013 9:38

Fajnie, że będą blogi na JO! Jeszcze zróbcie wywiady z ciekawymi osobami z miasta oraz dział publicystyki !

Pan InformatorPan Informator12.06.2013 21:50

@Stała czytelniczko, jesteśmy właśnie na etapie uruchamiania blogów na JastrzebieOnline.pl. Pan Tarasiewicz również będzie pisał, i nie tylko on.

Jajcara12.06.2013 21:40

Nie rozumiem jednego, bo jak przez ponad dwa miesiące UM i prezydent milczał? To oni od razu nie reagują? To może i my zróbmy sobie JAJA i raz na 4 lata przemilczmy WS.

Stała czytelniczka12.06.2013 21:37

Na innym portalu Pan Rady Tarasiewicz co chwila wrzuca nowego bloga, a na naszym jastrzebieonline.pl nie ma żadnego. Dlaczego dzieli mieszkańców na gorszych i lepszych, bo czytelnicy są i tu masowo a jednak jego tekstów tu nie ma? Czy radny jest tylko do jednego miejsca przywiązany, choć jego działania są konkretne? Jak chce on przekazywać informacje?

Czytelniczka Jastrzębie Online12.06.2013 21:32

Trzeba przyznać radnemu Tarasiewiczowi, że znajomość kompetencji konkretnych wydziałów UM jest znamienita i ciekawe czy sami pracownicy tych wydziałów swoje kompetencje znają? Niemniej jednak nie są na miejscu ataki personalne na radnego, bo jakoś nie widzę ataków na innych radnych. Może to wynika stąd, że inni nie chcą interesować się sprawami mieszkańców i ławeczki dostawienie, czy przycięcie trawki i krzaczków, albo psie kupki są NAJWAŻNIEJSZĄ działką w ?działalności twórczej? innych? Ot, osobowości?

Atomek do Tomka12.06.2013 11:52

Widzisz Tomciu jak łatwo zmyć wam głowy za obłudę? Czy nadal sądzisz, że radny Tarasiewicz działa nie znając podstawowych przepisów?
Obawiam się, że należysz do grona ignorantów którym zależy na dyskredytacji Tarasiewicza, ale zanim podejmie się polemikę należy wiedzieć cokolwiek, a w twoim przypadku minimum intelektu brakło.

Pokaż wszystkie opinie (19)