Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 czerwca 2013

Niszczył instalację alarmową rur ciepłowniczych

Niszczył instalację alarmową rur ciepłowniczych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ubiegłym tygodniu strażnicy miejscy złapali mężczyznę, który wyrywał z rur ciepłowniczych przewody instalacji alarmowej. Uszkodził w ten sposób kilkanaście rur.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Katowickiej. Patrol strażników miejskich zauważył mężczyznę, który wyrywał przewody instalacji alarmowej z rur ciepłowniczych przygotowanych do montażu. Instalacja uszkodzona przez 42-latka ma pomagać pracownikom PEC-u szybko lokalizować awarie. Przy mężczyźnie znaleziono kilkanaście innych urządzeń, które wyrwał zanim został zauważony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Sprawca został już przekazany Policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

"Bezdomni śmierdzą w podziemiach" "Bezdomni śmierdzą w podziemiach"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Marek10.06.2013 23:57

Widziałem całą tą sytuacje :) śmiech na sali bo tzw meteln buszował cobie cały happy koło rur a przede mną jechała straż miejska jak ja go widziałem to oni też powinni zauważyć oni pojechali dalej stanęli na końcu bloku katowica 16-20 i sobie siedzieli tylko pogratulować takich strażników...

Hyiryus10.06.2013 16:06

Po co? Ma ktoś jakieś uzasadnienie tego? Mógł to chociaż sprzedać? Czy to coś w stylu kopania w śmietniki i w przystanki? No bo po co mam niszczyć przystanek, jak ja za to zapłacę? Bo to z podatków idzie -_-