Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 czerwca 2013

Tytuł Mistrza Świata dla Bartosza Łosiaka!

Tytuł Mistrza Świata dla Bartosza Łosiaka!
fot. fivb.org

Para Bartosz Łosiak i Piotr Kantor zdobyła tytuł Mistrzów Świata w siatkówce plażowej w kategorii wiekowej do lat 23. W poprzednich latach byli mistrzami w kategoriach do lat 19 i 21. Bartosz Łosiak jest zawodnikiem KS Jastrzębie Borynia.

W niedzielę w finałowym meczu rozgrywanym w Mysłowicach, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak pokonali brazylijski duet Vitor Felipe, Marcio Gaudie 2:0 (21:16, 21:17).

- Bardzo cieszymy się ze zdobycia złotych medali. Zwycięstwo zawdzięczamy jednak nie tylko sobie, ale również naszym wspaniałym kibicom, którzy pomogli nam wygrać. Gra w Polsce była dla nas dużym wyzwaniem, jesteśmy więc szczęśliwi, że daliśmy naszym fanom powód do radości - powiedział po meczu Łosiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość11.06.2013 8:44

a ja napiszę, że Jastrzębski węgiel niech nadal nie stawia na młodych. Bartek odszedł, bo nie dano mu szans na grę, jak widać chłopakowi wyszło to na dobre.

196210.06.2013 23:42

@fgh
W Jastrzębiu tylko GKS! :D

Egon10.06.2013 21:35

Będzie Złoty jastrząbek hurrra

fgh10.06.2013 19:23

Spokojnie, i tak ktoś za chwilę napiszę "w Jastrzębiu tyko piłka nożna".