Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
11 czerwca 2013

Zryw Bzie przegrał z klubem z Kamienia

Zryw Bzie przegrał z klubem z Kamienia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę Zryw Bzie przegrał na wyjeździe z KP Kamień 2:1. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek B klasy drużyna z Bzia ma pewność, że utrzyma się w lidze.

Na początku meczu szansy na strzelenie pierwszego gola dla Zrywu nie wykorzystał Domagała. Po rzucie karnym, który wykonywał Piotr Horny drużyna z Kamienia wyszła na prowadzenie. Zrywowi jeszcze przed przerwą udało się wyrównać. W 44. minucie swoją szanse wykorzystał Bartosz Karwot. Po przerwie do bramki trafiali tylko piłkarze z KP Kamienia. W 90. minucie z karnego trafił ponownie Piotr Horny i mecz zakończył się porażką Zrywu Bzie.

KP Kamień - Zryw Bzie 2:1 (1:1)
1:0 Horny 30 min.(z karnego)
1:1 Karwot B. 44 min.
2:1 Horny 90 min.(z karnego)

KP Kamień: Węgrzyk R, Szymura R, Surma, Nowak, Mandera, Węgrzyk Ł, Szymura P, Korzeniowski, Horny, Kozak, Kamiński (Korduła). Trener Tkocz H.

Zryw Bzie: Szymon Pasionek, Paweł Karwot, Grzegorz Niesłańczyk, Sebastian Pawełek, Marek Koprjaniuk, Bartłomiej Karwot, Szymon Krypczyk, Krzysztof Skóraś, Robert Buchta, Marek Domagała (Kamil Granica) i Patryk Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bobek11.06.2013 12:53

A z kim oni nie przegrali w tym sezonie???Z każdym w lidze dostali a wy optymiści robiliście sobie nadziej na awans