Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 czerwca 2013

12 drużyn walczyło o Puchar Prezydenta

W minioną sobotę, 8 czerwca rozgrywany był Turniej Siatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. W rozgrywkach udział wzięło 12 drużyn. Najlepszy okazał się Robotniczy Klub Sportowy.

8 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej rozgrywany był turniej siatkarski. Udział w zawodach wzięło 12 drużyn, wśród których były zespoły z Jastrzębia-Zdroju, Żor, Lubomia oraz dwie ekipy z Czech.

W meczu o trzecie miejsce Iskra Absolwenci pokonała drużynę Silesia Lubomia Cafe Nova 2:1 (21:19; 15:21; 16:14). Pierwsze miejsce wywalczył Robotniczy Klub Sportowy pokonując w finale zespół Jas-Mos-u 2:0 (21:8; 21:16).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!