Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
12 czerwca 2013

Niektóre ulice wciąż nieprzejezdne z powodu ulewy

Dalej zamknięte jest skrzyżowanie ulicy Orlej z Pszczyńską oraz ulica Gagarina. Międzygminny Związek Komunikacyjny wstrzymał kursowanie autobusów na tych odcinkach.

Linie 118, 127 i 128 z powodu nieprzejezdnej ulicy Pszczyńskiej będą kursować tylko do przystanku "Bzie Pomnik". Linie 114 z przystanku "KWK Pniówek" będzie kursować bez zmian.

W związku z zamknięciem ulicy Gagarina, linie 104, 105 i 113 będą jeździć objazdem ulicą Powstańców (z wyłączeniem przystanków "Gagarina" i "Szeroka Piekarnia").

Szczegółowe informacje na temat kursów autobusów można uzyskać w biurze MZK lub pod numerem 32 476 35 77 lub 32 476 34 74.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze! Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Uwaga na wichury! Wiatr może mieć nawet 100 km/h Uwaga na wichury! Wiatr może mieć nawet 100 km/h

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość12.06.2013 14:56

Normalnie PiS mnie zalewa.