Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 czerwca 2013

Hokeiści zapraszają do wspólnego korowodu

W sobotę 15 czerwca kibice hokeja będą mieli okazję wesprzeć jastrzębski klub. Hokeiści przejdą razem z nimi w korowodzie z okazji Dni Jastrzębia-Zdroju.

Korowód mieszkańców ma zainaugurować świętowanie Dni Jastrzębia-Zdroju, które odbędą się 15 i 16 czerwca. Wezmą w nim także udział hokeiści z JKH GKS Jastrzębie. Każdy, kto chce wziąć udział w pochodzie razem z zawodnikami powinien mieć na sobie meczową koszulkę i czarne długie spodnie. Spotkanie będzie okazją dla kibiców do poznania zawodników, zdobycia autografów i zrobienia sobie z hokeistami zdjęcia.

Zbiórka osób zainteresowanych pod Miejską Biblioteką Publiczną w sobotę o godzinie 14:45.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!