Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 czerwca 2013

Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę

  • Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę
  • Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę
  • Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę
Więcej zdjęć:
fot. SP nr 10

11 czerwca do Szkoły Podstawowej nr 10 na spotkanie ze swoimi fanami przyjechał reprezentant Polski w piłce nożnej, jastrzębianin Kamil Glik. Swoją przygodę z piłką zaczynał na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskiej.

Wtorkowe spotkanie było możliwe dzięki zaproszeniu dyrekcji oraz kolegi Kamil Glika z boiska, Łukasza Włodarka, który teraz jest nauczycielem wychowania fizycznego w SP 10. W trakcie wizyty piłkarz opowiadał o przebiegu swojej kariery i odpowiadał na pytania uczniów. Zdradził też receptę na to, co musi robić młody piłkarz, aby odnieść sukces. Wspominał także swoją 4-letnią przygodę z miejscowym GKS-em.

Kamil Glik urodził się w Jastrzębiu-Zdroju. Był piłkarzem m.in. Realu Madryt i US Citta di Palermo. Aktualnie gra w FC Torino we Włoszech. W październiku 2012 w meczu z Polska - Anglia piłkarz strzelił bramkę, co pozwoliło na uzyskanie remisu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
fgh15.06.2013 0:15

Jeszcze 3 lata temu chodziłem do tej szkoły, nauczyciele się nie zmienili ;)

jojo14.06.2013 15:41

Czy w tej szkole uczą sami nauczyciele?