Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
13 czerwca 2013

Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę

  • Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę
  • Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę
  • Kamil Glik odwiedził jastrzębską podstawówkę
Więcej zdjęć:
fot. SP nr 10

11 czerwca do Szkoły Podstawowej nr 10 na spotkanie ze swoimi fanami przyjechał reprezentant Polski w piłce nożnej, jastrzębianin Kamil Glik. Swoją przygodę z piłką zaczynał na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskiej.

Wtorkowe spotkanie było możliwe dzięki zaproszeniu dyrekcji oraz kolegi Kamil Glika z boiska, Łukasza Włodarka, który teraz jest nauczycielem wychowania fizycznego w SP 10. W trakcie wizyty piłkarz opowiadał o przebiegu swojej kariery i odpowiadał na pytania uczniów. Zdradził też receptę na to, co musi robić młody piłkarz, aby odnieść sukces. Wspominał także swoją 4-letnią przygodę z miejscowym GKS-em.

Kamil Glik urodził się w Jastrzębiu-Zdroju. Był piłkarzem m.in. Realu Madryt i US Citta di Palermo. Aktualnie gra w FC Torino we Włoszech. W październiku 2012 w meczu z Polska - Anglia piłkarz strzelił bramkę, co pozwoliło na uzyskanie remisu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
fgh15.06.2013 0:15

Jeszcze 3 lata temu chodziłem do tej szkoły, nauczyciele się nie zmienili ;)

jojo14.06.2013 15:41

Czy w tej szkole uczą sami nauczyciele?