Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
12 czerwca 2013

60-latek z promilami wjechał motorowerem do rowu

60-latek z promilami wjechał motorowerem do rowu
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Do niegroźnego wypadku doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ulicy Komuny Paryskiej z Dąbrowskiego, gdzie 60-letni mężczyzna wjechał motorowerem do rowu.

Jak ustalili policjanci 60-letni motorowerzysta, jadąc całą szerokością jezdni, podczas skrętu w lewo w ulicę Komuny Paryskiej, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

- Nie dość, że jastrzębianin w czasie jazdy nie miał na głowie kasku, to jeszcze okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego, bagatela, ponad dwa i pół promila - informuje policja.

Mężczyzna wyszedł ze zdarzenia praktycznie bez szwanku. Drobne obrażenia, jakich doznał, zostały opatrzone w szpitalu. Losy 60-latka leżą teraz w rękach sądu. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jechał bez uprawnień - może trafić do więzienia Jechał bez uprawnień - może trafić do więzienia

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
GKS12.06.2013 21:45

No trudno, żeby po pijaku mu się coś stało!!!