Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 czerwca 2013

Pszczyńska: Wjechał w krawężnik i dachował

Pszczyńska: Wjechał w krawężnik i dachował
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z wtorku na środę, na ulicy Pszczyńskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 26-letni kierowca stracił panowanie nad kierownicą i dachował. Był trzeźwy.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Orlej. Kierowca passata, w trakcie wyprzedzania innego pojazdu uderzył w krawężnik i dachował. Prawdopodobną przyczyną była zbyt szybka jazda.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca passata, wykorzystując pas jezdni służący do lewoskrętu, wyprzedzał na skrzyżowaniu inny pojazd. Podczas wykonywanego manewru, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znajdujący się na środku jezdni krawężnik, oddzielający pasy ruchu. W wyniku uderzenia, kierujący zjechał na prawe pobocze, uszkadzając metalowe barierki, a następnie wpadł do rowu i dachował - informuje policja.

Całe zdarzenie wyglądało groźnie. Kierowca i jego 21-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Obrażenia jakich doznali nie były jednak poważne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Śmiertelny wypadek na ulicy Libowiec - video Śmiertelny wypadek na ulicy Libowiec - video

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Mirek sprzedawca15.06.2013 11:40

Chętnie kupie tego passata, to wystawie go na allegro jako nówka niebite z przebiegiem 30 000 km.

glon13.06.2013 13:00

kolejny górnik?

Gość13.06.2013 8:23

Inteligentny inaczej.

do Gość13.06.2013 6:41

Hm, pewnie skoro napisali "kierowca PASSATA", to ewidentnie bmw.

prezes kaptór13.06.2013 2:12

Olaboga piraci nocni

only13.06.2013 0:14

Ale co dępnął to jego! Mało takich debili jest, pokażę ci mała jaki ze mnie Kubica? Śmiertelne zagrożenie stwarzają na drogach, ale wg policji i polskich ustawodawców bardziej niebezpieczni są rowerzyści po piwie.... Za przekroczenie prędkści, nawet znaczne, za rażące łamanie przepisów, więzienie nie grozi...

styXomaniak12.06.2013 23:07

Kolejny bezwypadkowy VW :) Józek w warsztacie wyklepie i zaszpachluje.

Pokaż wszystkie opinie (8)