Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
13 czerwca 2013

Prawie wszystkie drogi są już przejezdne

Prawie wszystkie drogi są już przejezdne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wszystkie zalane niedawno drogi, oprócz odcinka ulicy Pszczyńskiej, są już przejezdne. Ruch autobusowy na tych ulicach został już przywrócony.

Nadal zamknięta jest odcinek ulicy na skrzyżowaniu Pszczyńskiej i Orlej (do przystanku Pniówek Skrzyżowanie". Na tej trasie autobus linii 127 będzie kursować przez KWK Pniówek. Z obsługi wyłączony został przystanek Pniówek. Autobusy linii 118 i 128obj, będą kursować według normalnego planu.

Przypomnijmy, poniedziałkowa ulewa zalała kilka dróg w mieście. Nieprzejezdne były m.in. ulica Pszczyńska (przy Rondzie Dolnym), Gagarina, skrzyżowanie 3 Maja i Powstańców Śląskich, ulica Pszczyńska na skrzyżowaniu z ul. Orlą, a także część budowanej nadal Drogi Głównej Południowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze! Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Uwaga na wichury! Wiatr może mieć nawet 100 km/h Uwaga na wichury! Wiatr może mieć nawet 100 km/h

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mieszkanka13.06.2013 17:09

Pozdrowienia dla tej Pani, zalany silnik jak nic!

Gość13.06.2013 11:25

Sukces. Proponujemy premie dla urzędników i służb. XXI wiek ,a już po dwóch dobach z ulic spłynęła woda.