Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 czerwca 2013

JKH GKS Jastrzębie zapłaci karę PZLH-owi?

JKH GKS Jastrzębie zapłaci karę PZLH-owi?
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

11 czerwca Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie nałożył kary pieniężne dla 16 klubów hokejowych. Wśród nich znalazł się również JKH GKS Jastrzębie.

Władze PZHL nałożyły karę na kluby Polskiej Ligi Hokeja oraz I Ligi. Karą jest zakaz wykonywania transferów krajowych i zagranicznych za zaległości wobec zawodników oraz PZHL. Na liście ukaranych znalazły się prawie wszystkie kluby z którymi JKH GKS Jastrzębie walczył w poprzednim sezonie o złoto ligi. 

Jak informuje Przegląd Sportowy, JKH GKS Jastrzębie znany jest ze swojej rzetelności, ale mimo to będzie musiał zapłacić 1400 złotych nałożonej kary. Chodzi o cztery źle wypełnione protokoły meczowe.

Warto dodać, że sam Polski Związek Hokeja na Lodzie zalega jeszcze jastrzębskiemu klubowi z płatnością premii za zdobycie Pucharu Polski oraz za zwycięstwo w konkursie "Kulturalna widownia". Łączna kwota to 40 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość16.06.2013 20:55

Obserwując portal nie zauważyłem tutaj jakiegokolwiek dna a wręcz przeciwnie "kapryśny Adasiu"!Jastrzębie online pobudziło nawet portal pana Wachowca co dało się zauważyc gołym okiem Adasiu ale jakos Ty tego nie dostrzegłeś przez ostatnie lata.

Pank15.06.2013 22:58

Jak płacic karę to zaraz się upominają a gdy mają nam zapłacić za puchar zdobyty kilka miesięcy temu to mają to gdzieś,taki jest właśnie ten nasz "piękny" kraj....

Beta15.06.2013 22:54

Mnie zastanawia coś innego ,skoro JKH jest znany z rzetelności,to dlaczego protokoły meczowe zawierały błędy.

Pan InformatorPan Informator15.06.2013 12:19

@adam, tekst nie jest skopiowany z żadnego portalu. Informacje zasięgnęliśmy z innego źródła (i własnego również), co jest zaznaczone. To normalne w branży prasowej.

adam15.06.2013 12:16

boże kopiwoanie info z innych portali.... spadliście na samo dno już żeby nawet nie umieć napisać własnego tekstu

^^15.06.2013 10:48

Sami tam HOoligani o.O