Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 czerwca 2013

Wesprą Marzenę Erm i Szpital na Dniach Jastrzębia

W trakcie imprezy z okazji Dni Jastrzębia, które odbędą się w sobotę i w niedzielę, pracownicy szpitala będą prowadzić zbiórkę na rzecz przeniesienia Oddziału Pediatrycznego. Zorganizowanie zostanie również zbiórka pieniędzyna leki dla Marzeny Erm.

W budynku Szpitala przy Alei Jana Pawła II znajdują się Szkoła Rodzenia, Oddział Neonatologiczny, Oddział Intensywnej Terapii Dziecięcej i Oddział Położniczo-Ginekologiczny. Szpital chcąc zapewnić kompleksową obsługę chce przenieść Oddział Pediatryczny ze szpitala przy ulicy Krasickiego do budynku głównego.

- Oddział Pediatryczny to brakujący „Piąty element” niezbędny do zapewnienia kompleksowości usług dla dzieci w siedzibie głównej szpitala. Dlatego musimy zmienić lokalizację Oddziału Pediatrycznego, a tym samym stworzyć lepsze warunki leczenia i diagnozowania dzieci na każdym etapie ich rozwoju – wyjaśnia Alicja Brocka, rzecznik WSS nr 2.

Podczas Dni Jastrzębia pracownicy szpitala będą oferować mieszkańcom badania pomiaru ciśnienia, poziomu glukozy czy też badania pulsoksymetrem.

W tym samym czasie odbędzie się zbiórka na rzecz Marzeny Erm, jastrzębianki, która chorowała na nowotwór złośliwy układu chłonnego. Teraz by choroba nie powróciła potrzebny jest bardzo drogi lek o wartości 200 tysięcy złotych.

Zobacz też: Już niedługo Dni Jastrzębia-Zdroju 2013

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uruchomienie oddziału pediatrycznego zależy teraz  od NFZ Uruchomienie oddziału pediatrycznego zależy teraz od NFZ

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!