Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 czerwca 2013

Ukrył kilkadziesiąt działek marihuany w bieliźnie

Ukrył kilkadziesiąt działek marihuany w bieliźnie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek policjanci zatrzymali dwóch młodych ludzi, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Jeden, aby uniknąć kłopotów podjął próbę ucieczki. Drugi w trakcie spisywania podał fałszywe dane.

13 czerwca po południu na ulicy Zielonej, policjanci w cywilu interweniowali wobec grupy młodych ludzi, którzy głośnym zachowaniem zakłócali spokój mieszkańców bloku. W trakcie interwencji, do młodych ludzi dołączył 20-latek, który rozpoznał w jednym z policjantów swojego dzielnicowego i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został złapany. Próbował się jednak wyszarpać, a kiedy i to nie przyniosło oczekiwanych skutków, zaczął kopać trzymającego go policjanta. Po przeszukaniu okazało się, że powodem ucieczki było kilkadziesiąt porcji marihuany, które ukryte miał w bieliźnie.

- W międzyczasie, stojący w grupie osób 14-latek, chcąc wykorzystać moment zamieszania, wyrzucił dwa woreczki. Nie umknęło to jednak uwadze funkcjonariusza. W porzuconych woreczkach znajdowała się marihuana. Dodatkowo, podczas legitymowania nastolatek podał nieprawidłowe dane osobowe, łudząc się, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności - informuje policje.

Obaj zatrzymani będą musieli za popełnione czyny odpowiedzieć przed sądem. 20-latkowi grożą trzy lata więzienia. O losie 14-latka zdecyduje sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
żałosne 17.06.2013 11:53

wiad do gościa który pisał że jaracze ganji to ćpuny boże prosze Cie marycha to roślina a nie biały proszek ...jak dalej tak pojdzie to zaniedługo majeranku zabronia chodzowac ... pozdro do politykow :)

Gość16.06.2013 13:41

to dlatego ze pokolenie JP nie uzywa mozgow... za to ze policja ich sciga... jest wynikiem tego ze takie mamy prawo... nie podoba sie? wypad z kraju,nie? to zmiencie rzad na taki ktory zmieni wam prawo...

AleDom15.06.2013 18:47

Po pierwsze: to że w Polsce marihuana jest nielegalna to nie wina policji tylko polityków. Po drugie: jakby nie uciekał to wątpię czy by go przeszukiwali.

\G/15.06.2013 16:27

PozdROWienia do więzienia!

Gość15.06.2013 15:13

Nie paliliście więc , nie wypowiadajcie się ludzie ; )

Nie ćpający15.06.2013 9:47

Do Bulwersacja: Klituś bajduś! Już widzę jak policjanci po złapaniu osobnika z działką 3 gramową pędzą do pierwszego lepszego dilera żeby dokupić więcej działek i wcisnąć je złapanemu. Dlaczego takie idiotyczne bajeczki opowiadają sobie palacze marychy i i innych środków odurzających. Takie opowiadanka są dowodem jak działają narkotyki, które podobno są nieszkodliwe. Prawda jest zupełnie inna. Policjanci muszą pokazać sądowi dowody przestępstwa znalezione przy zatrzymanym i po decyzji sądu przekazać je po śledztwie do komisyjnego zniszczenia.

kapitalista15.06.2013 8:06

!4 latek skopał policjanta hahahaha dobre

Pokaż wszystkie opinie (28)