Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
15 czerwca 2013

Huczne 50-lat. Pierwszy dzień imprezy na stadionie

  • Huczne 50-lat. Pierwszy dzień imprezy na stadionie
  • Huczne 50-lat. Pierwszy dzień imprezy na stadionie
  • Huczne 50-lat. Pierwszy dzień imprezy na stadionie
  • Huczne 50-lat. Pierwszy dzień imprezy na stadionie
Więcej zdjęć:
Zobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman, Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Widowiskowym pokazem sztucznych ogni zakończył się pierwszy dzień Dni Jastrzębia. Oprócz koncertów, można było zobaczyć pokaz kaskaderów. Jutro kolejna część imprezy.

Pierwszy dzień imprezy z okazji 50-lecia nadania praw miejskich Jastrzębiu już zakończony. Dzięki dobrej pogodzie jastrzębianie chętnie przychodzili na stadion miejski. A tam, imprezę rozpoczął korowód mieszkańców. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele władz, szkoły, sportowcy, a także rycerze, którzy symbolicznie szli na czele korowodu, mając tym samym przypomnieć legendę o Czarnym Rycerzu.

Po godzinie 16:00 rozpoczęły się koncerty. Najpierw zagrał zespół Strachy na lachy. Później przed sceną pokaz dali kaskaderzy z grupy Street Owners. Nie brakowało szybkich samochodów, wyskoków na motorach i ognia. Potem na scenie pojawił się Perfect, który zagrał swoje najbardziej znane przeboje. Jak można się było spodziewać, jastrzębianie nie wypuścili muzyków bez bisu.

Oprócz koncertów, wokół stadionu rozstawione zostały inne atrakcje. Dzieci mogły poskakać na dmuchanych zamkach, a ci starsi zdobywali nagrody w konkursach.

Gwiazdą wieczoru był zespół Alphaville. Muzycy trzymali publiczność w napięciu do końca, bo dopiero wtedy zagrali oni swój największy przebój - Forever Young. Po koncercie odbył się pokaz sztcuznych ogni.

W niedzielę drugi dzień Dni Jastrzębia. Wystąpią Kamil Bendarek, Kabaret Skeczów Męczących, Oceana i Maciej Maleńczuk. My, tak jak i dziś również będziemy prowadzić fotorelację na żywo na naszym Facebooku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł? Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł?

Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (54)
Do GKS17.06.2013 16:34

Pierwszy raz w życiu widziałeś tylu ludzi na stadionie bo od 3 lat chodzisz na mecze dziecinko także nie dziwią mnie twoje komentarze,bez odbioru...

Wacław17.06.2013 11:18

Ludzi to myli bo na tej ulotce były jeszcze takie ogromne fajerwerki, sztuczne ognie .... rzeczywiście mozna było odnieść wrażenie, że to głównie Wspólnota była organizatorem.

Xavery17.06.2013 11:12

Jurku. Prezydenta też na to nie stać, bo aż tak bogaty nie jest. Płaci za to miasto. To jest pierwsza rzecz. Wydrukowanie ulotek było wskazane? Tylko w jednym wypadku. Jeżeli Wsp. Sam. dołożyła na organizację własną kasę. To po drugie. A po trzecie: to mam rozumieć, że na imprezie masowej organizowanej z publicznej pieniędzy każdy może sobie prowadzić kampanię reklamową? Każdy, to znaczy producent musztardy, pasty do zębów, importer prezerwatyw oraz stowarzyszenia o charakterze politycznym. Być może tak. Ale niech każdy zapłaci za taką możliwość. A jeżeli prezydent ma inne zdanie to niech wpuści akwizytorów do urzędu. I czwarte najważniejsze. Czy Wspólnota dostała zgodę na wykorzystanie herbu miasta. Jeżeli nie to powinna zapłacić odszkodowanie za bezumowne korzystanie z cudzych praw autorskich. Na tych samych zasadach, na których urząd każe płacić mieszkańców za zajęte skrawki nieruchomości.

ola17.06.2013 10:43

dajcie spokój z tą wspólnotą, oceniajcie imprezę, czy się podobało, ciągle ta polityka, nie chce się czytać

Gość17.06.2013 10:29

Janecki zapraszał symbolicznie bo jest prezydentem. On na tą imprezę nie dał ani grosza ze swoich pieniędzy! To wszystko pochodzi z naszych podatków!

Jurek17.06.2013 9:15

Prezydent jest ze Wspólnoty Samorządowej więc jak najbardziej wskazane nawet było wydrukowanie tych ulotek. Przecież wszędzie na afiszach pisało, że Marian Janecki zaprasza mieszkańców na Dni Jastrzębia. To on zapraszał, on organizował więc w czym widzicie problem? Każdy z was mógłby zorganizować Dni Jastrzębia , ale was na to nie stać. Prezydent wg mnie ma gest i wielki brawa mu się należą.

ulotki17.06.2013 8:34

Macie te ulotki jeszcze? Zeskanujcie i wyślijcie nim.jastrzębie@wp.pl Moze się tym zajmą. Swoją drogą ciekawi mnie czy ulotkowicze mieli umowy na rozdawanie ulotek czy to było na czarno? To bezczelne wykorzystac imprezę do celow politycznych.

Pokaż wszystkie opinie (54)