Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 czerwca 2013

Dni Jastrzębia zakończone. Tłumy na stadionie

  • Dni Jastrzębia zakończone. Tłumy na stadionie
  • Dni Jastrzębia zakończone. Tłumy na stadionie
  • Dni Jastrzębia zakończone. Tłumy na stadionie
  • Dni Jastrzębia zakończone. Tłumy na stadionie
Więcej zdjęć:
Zobacz więcej zdjęć

Zakończył się kolejny dzień Dni Jastrzębia. Zarówno w pierwszy jak i drugi, jastrzębianie zapełnili stadion miejski po brzegi.

Niedzielną imprezę otworzył duet z Kabaretu Skeczów Męczących. Jeszcze przed pierwszym koncertem na bocznej scenie zaprezentowały się grupy taneczne z Jastrzębia - Klips, Revolta i Walkyrie.

Na początku w rytmach reggae rozgrzał mieszkańców Kamil Bednarek ze swoim zespołem. Młodsza część widowni będąca pod sceną, wyraźnie dobrze się bawiła. Później, w przerwie na kolejną muzyczną gwiazdę, pokaz ponownie dały tancerki. Po nich wystąpił Kabaret Skeczów Męczących, prowadzący imprezę. Przedstawił swoje skecze m.in. o królu oraz ZUS-ie. Ten ostatni szczególnie upodobała sobie widownia. 

Kolejną gwiazdą drugiego dni Dni Jastrzębia była Oceana. Znana z takich utworów jak "Cry Cry" czy "Endless Summer" - utworu wykorzystywanego podczas Euro 2012.

Na końcu wystąpi Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing. Zagrał m.in. takie utwory jak "Ostatnia nocka" czy "Dawna dziewczyno". Jak to ma w zwyczaju lider zespołu, w przerwach między utworami w żartobliwy sposób komentował życie polityczne.

Zobacz też fotorelację z pierwszego dnia Dni Jastrzębia

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł? Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł?

Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
Analityk18.06.2013 9:22

Wspólnota Samorządowa czyli niewielka już grupka ludzi adorujących się nawzajem popiera się jak dobrze zorganizowana mafia. Nie potrafią niczego dobrego zaproponować dla miasta, ale chcą zrobić wrażenie, że mają powszechne poparcie.

fgh17.06.2013 22:39

Nie wiem, czy ktoś tu strzela ironią, czy nie, ale myślę, że przy najgorszych zespołach jak się pójdzie z przyjaciółmi można się dobrze bawić. Ja się świetnie bawiłem, i wszystkich wykonawców pozytywnie oceniam.

Stefan17.06.2013 22:01

Dziękujemy wspólnocie samorządowej za super festyn.

Gość17.06.2013 21:59

Widzę, ze już tutaj pracownicy U?rzędu Miejskiego bluzgają - każdy kto ma jakieś zastrzeżenia to jest obrażany przez świętych urzędasków

Wszyscy mieszkańcy17.06.2013 21:54

Jesteśmy my mieszkańcy bardzo zadowoleni, dlatego będziemy głosować na Wspólnotę Samorządową!

Gość17.06.2013 21:18

Ludzie bo to akustyk zawlił

Widz17.06.2013 19:59

Wszystko było dobrze, jednak organizatorzy mogli zatrudnić firmę sprzątającą śmieci. Widzowie zachowali się świetnie. Śmieci starali się wyrzucać do koszy na śmieci. Cóż z tego, jak błyskawicznie się wypełniły. Są kraje w europie, gdzie sprzątanie odbywa się na bieżąco. Stadion po wyjściu widzów wygląda strasznie. Tak samo wyglądają stadiony w innych krajach ale tylko przez chwilę. Koncerty, niektóre warte zobaczenia i dziękuję za nie. Kamil Bednarek i Maciej Maleńczuk ze swym bardzo profesjonalnym zespołem dali pokaz. Maleńczuk pokazał jak można z lekka przebrzmiałych przebojów zrobić chwytliwą muzykę. A już to podchwycili założyciele Golec uOrkiestra. Trochę to żenujące dla Golców. Trzeba jeszcze mieć taką wyobraźnie muzyczną jak Maleńczuk i PSYCHODANCING. W sumie dziękuję za koncerty.

Pokaż wszystkie opinie (31)