Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 czerwca 2013

Jastrzębianie wbiegli na Stożek w Wiśle

Jastrzębianie wbiegli na Stożek w Wiśle
fot. Montrail Team

W niedzielę w Wiśle odbył się bieg zorganizowany przez Stowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia-Zdroju. Zawodnicy biorący udział w biegu musieli wbiec na szczyt Stożka w Wiśle-Łabajowie.

Trasa, którą mieli do pokonania uczestnicy biegu, składała się z 2-kilometrowego ostrego podbiegu, następnie biegła półtora kilometra asfaltem. Z drogi zawodnicy wbiegali na szczyt Kiczory, skąd od mety dzieliły ich kolejne dwa kilometry. Łącznie trasa miała długość 6 kilometrów.

Do mety dobiegło 255 zawodników. Najszybszy z nich pokonał trasę w niecałe 29 minut. Najlepiej z jastrzębian zaprezentował się Dominik Ząbczyński, który w swojej kategorii wiekowej był 2., a w klasyfikacji ogólnej 10. Jastrzębie-Zdrój reprezentowali także Daniel Leśniak, Andrzej Piłatowski, Jacek Markowski i Paweł Onak, którzy jednak znaleźli się poza podium.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!