Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 czerwca 2013

Andrzej Matusiak wiceprezesem związku szachowego

W niedzielę 16 czerwca Polski Związek Szachowy wybierał nowego prezesa. Został nim Tomasz Delega. Na miejscu wiceprezesa zasiadł radny z Jastrzębia, Andrzej Matusiak.

Andrzej Matusiak od dawna jest związany ze sportem. Jest między innymi prezesem klubu szachowego "Pionier" Jastrzębie-Zdrój. W kadencji 2010-2014 został wybrany Przewodniczącym Komisji Kultury i Sportu jastrzębskiej Rady Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Andrzej Matusiak w Radzie Społecznej WSS 2 Andrzej Matusiak w Radzie Społecznej WSS 2

Andrzej Matusiak przegrywa przed sądem. Będzie się odwoływał Andrzej Matusiak przegrywa przed sądem. Będzie się odwoływał

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!