Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 czerwca 2013

Przyszli policjanci w konkursie ruchu drogowego

Przyszli policjanci w konkursie ruchu drogowego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę odbyły się I Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego. W zawodach brali udział uczniowie z jastrzębskiego Zespołu Szkół nr 3.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas policyjnych szkół ponadgimnazjalnych. Jastrzębie reprezentowała klasa policyjna z ZS nr 3, która do konkursu przygotowywała się pod okiem podinsp. Jarosława Potępy, asp. szt. Anety Zacharjasz oraz asp. szt. Roberta Stachnika. Uczniowie musieli zmierzyć się w zadaniach teoretycznych oraz praktycznych.

- Uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas jazdy sprawnościowej gokartem, czy samochodem z tzw. "talerzem Stewarta". Każdy miał także szansę wykazać się w kierowaniu ruchem drogowym oraz wykorzystać posiadaną wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - informuje jastrzębska komenda.

W konkurencji jazdy samochodem z "talerzem Stewarta" trzecie miejsce zajął jastrzębianin, Marcin Michel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przyszłe policjantki z sukcesem w musztrze Przyszłe policjantki z sukcesem w musztrze

Dowiedzieli się jak się zatrzymuje przestępców Dowiedzieli się jak się zatrzymuje przestępców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!