Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 czerwca 2013

Już w ten weekend odbędzie się festyn strażacki

Już w ten weekend odbędzie się festyn strażacki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

21, 22 i 23 czerwca na skwerze przy ulicy Północnej odbędzie się festyn strażacki. Wśród zaplanowanych atrakcji są pokazy zabytkowych strażackich sikawek, zawody jeździeckie i zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi.

Festyn rozpocznie się w piątek o godzinie 16:00. Tego dnia na przybyłych czeka pokaz Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej PSP w Jastrzębiu-Zdroju oraz prezentacja jednostek OSP. Zobaczyć będzie można także sprzęt pożarniczy. Dla dzieci przygotowane zostaną gry i konkursy.  

W sobotę zaplanowano pokazy i zawody zabytkowych strażackich sikawek konnych. Najpierw o godz. 11:00 zaprzęgi konne przejadą ulicami miasta. Później odbędą się zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Sobotnią imprezę zakończy koncert zespołu muzycznego.

W niedzielę, ostatniego dnia festynu zorganizowane zostaną zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi. Trzydniowy festyn zakończą występy kabaretowe i zabawa taneczna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbędą się dwudniowe zawody skoków konnych Odbędą się dwudniowe zawody skoków konnych

Festyn strażacki i hippika już w ten weekend Festyn strażacki i hippika już w ten weekend

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
ja19.06.2013 22:43

A gdzie się odbędzie? ,Może ktoś nowy się zjawi

@6xhe19.06.2013 22:17

Ale na zmianie mamy 21 strażaków a na festynie będziek ok. 10. Do tego dochodzą jednostki OSP Zebrzydowice i ZSP Zofiówka także o ochronę ppoż. się nie martw

hehehehehehe19.06.2013 14:09

Kto myślał, ze będzie pożar i strażacy zamiast gasić to zaś zrobią kabaret? :D