Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
19 czerwca 2013

Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach

  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
Więcej zdjęć:
fot. Stowarzyszenie "Tęcza"

Jastrzębskie Stowarzyszenie "Tęcza" dzięki pomocy firmy Simens zorganizowało wyjazdowy program edukacyjny. Niepełnosprawne dzieci brały udział w warsztatach artystycznych w ramach pierwszej części projektu, która odbyła się 16 czerwca w Gospodarstwie Agroturystycznym w Pielgrzymowicach.

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Ich Rodziców otrzymało od firmy Simens 5000 złotych na realizację projektu. Pierwsza jego część nosiła nazwę "Na końskim grzbiecie głębiej oddycham światem". W zajęciach wzięły udział niepełnosprawne dzieci, ich rodzice a także opiekunowie - w sumie 50 uczestników. Zajęcia odbywały się w Gospodarstwie Agroturystycznym w Pielgrzymowicach, gdzie dzieci mogły jeździć konno, bryczką, pływać na rowerkach wodnych i motorówką. Razem z rodzicami dzieci lepiły z gliny, rysowały, malowały i fotografowały otaczającą ich przyrodę.

Drugi etap projektu zorganizowany zostanie we wrześniu. Wtedy dzieci będą mogły nauczyć się prawidłowo nakrywać do stołu, gotować i będą miały szansę wystawienia swoich prac wykonanych w czerwcu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Bariery architektoniczne będą usuwane ponad 10 lat Bariery architektoniczne będą usuwane ponad 10 lat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!