Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 czerwca 2013

Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach

  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
  • Dzieci z "Tęczy" wzięły udział w warsztatach
Więcej zdjęć:
fot. Stowarzyszenie "Tęcza"

Jastrzębskie Stowarzyszenie "Tęcza" dzięki pomocy firmy Simens zorganizowało wyjazdowy program edukacyjny. Niepełnosprawne dzieci brały udział w warsztatach artystycznych w ramach pierwszej części projektu, która odbyła się 16 czerwca w Gospodarstwie Agroturystycznym w Pielgrzymowicach.

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Ich Rodziców otrzymało od firmy Simens 5000 złotych na realizację projektu. Pierwsza jego część nosiła nazwę "Na końskim grzbiecie głębiej oddycham światem". W zajęciach wzięły udział niepełnosprawne dzieci, ich rodzice a także opiekunowie - w sumie 50 uczestników. Zajęcia odbywały się w Gospodarstwie Agroturystycznym w Pielgrzymowicach, gdzie dzieci mogły jeździć konno, bryczką, pływać na rowerkach wodnych i motorówką. Razem z rodzicami dzieci lepiły z gliny, rysowały, malowały i fotografowały otaczającą ich przyrodę.

Drugi etap projektu zorganizowany zostanie we wrześniu. Wtedy dzieci będą mogły nauczyć się prawidłowo nakrywać do stołu, gotować i będą miały szansę wystawienia swoich prac wykonanych w czerwcu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!