Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 czerwca 2013

Biegacze na orientację zdobyli Mistrzostwo Śląska

Biegacze na orientację zdobyli Mistrzostwo Śląska

15 i 16 czerwca biegacze na orientację brali udział w Mistrzostwach Śląska. Pierwszy dzień organizowany był na terenie Jastrzębia-Zdroju, a drugi w Wodzisławiu Śląskim. Zawodnicy z Jastrzębia-Zdroju wywalczyli 10 medali.

W sobotę w lesie między Ruptawą a Moszczenicą rozgrywane były Sztafetowe Mistrzostwa Śląska. Udział w nich wzięło 40 ekip, które składały się z trzech zawodników. Jastrzębscy biegacze z UKS ZSZ Jedynka zdobyli 6 medali.

Tytuły mistrzowskie wywalczyły zespoły w składach: Paulina Mrózek, Krystyna Mastela, Sabina Bodzek (młodziczki), Krzysztof Masny, Paweł Masztalski, Krzysztof Bodzek (seniorzy) oraz Artur Tomanek, Tomasz Majda i Łukasz Kołeczko (weterani).

Drugie miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Kinga Harasymiuk, Aleksandra Surowy, Adrianna Rosłoń (juniorki młodsze) oraz Weronika Kąsek, Piotr Rosłoń i Błażej Kołeczko (dzieci).

Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli: Krzysztof Tomanek, Bartłomiej Majda i Bartosz Kołeczko (młodzicy).

Niedzielne sprinterskie Mistrzostwa Śląska w Biegach na Orientacje rozgrywane były na wodzisławskiej starówce. Udział w nich wzięło 360 osób. Tytuły mistrzowskie zdobyli: Kinga Harasymiuk, Martyna Makuła, Jarosław Borgiel oraz Marcin Pasek. W zawodach wystartowali także uczniowie SP nr 5 którzy startowali w kategoriach dla początkujących. Byli to Kamil Wierzbicki (I miejsce M14B), Mateusz Wysmoliński (II miejsce M12B) i Patryk Wikłacz (III miejsce M14B).

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Orientaliści" spędzili majówkę biegając "Orientaliści" spędzili majówkę biegając

14 medali Koki na Mistrzostwach Śląska 14 medali Koki na Mistrzostwach Śląska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Ja20.06.2013 10:43

A może warto się zainteresować jastrzębskim klubem UKS ZSZ-Jedynka?
http://www.orienteering.mastela.pl/ 

Jedynkowicz19.06.2013 20:55

Reszta reprezentowała UKS Jedynka, nie poszczególne szkoły

Gość19.06.2013 15:34

"Wystartowali także uczniowie z SP nr 5." A z jakich innych szkól startowała młodzież (także)??