Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 czerwca 2013

Młodzicy Zrywu zremisowali z Odrą II Wodzisław

Młodzicy Zrywu zremisowali z Odrą II Wodzisław
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę młodzi piłkarze Zrywu Bzie podejmowali u siebie drużynę z Wodzisławia. Mecz rozgrywany na Spółdzielczej zakończył się wynikiem 2:2.

16 czerwca o godzinie 11:30 rozgrywany był mecz między młodzikami Zrywu Bzie a Odrą II Wodzisław. W pierwszej połowie zawodnikom żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i objąć prowadzenia. Po przerwie goście prowadzili 2:0, jednak piłkarzom z Bzia udało się wyrównać. Dwukrotnie do bramki piłkarzy Odry trafiał Szymon Moc.

Zryw Bzie - Odra II Wodzisław 2:2

Zryw Bzie:
Dawid Kloc, Szymon Moc, Kamil Michalik, Michał Szauer, Szymon Grzybowski, Rafał Kurasiewicz, Grzegorz Cięciała, Jarosław Janecki, Michał Ganiek, Szymon Bilich, Patryk Bugański, Kacper Węgrzyn, Michał Czajkowski, Krystian Imiela, Jakub Grabowski

Odra II Wodzisław:
Trzeciak, Mandrysz, Jeremiasz, Czok, Krzemiński, Cesarz, Czech, Skoczylas, Moric, Folwarczny, Parma, Konieczny, Weczerek, Nowak, Kamiński, Jona, Torenc

Polub i udostępnij
Czytaj też

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!