Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 czerwca 2013

Kolarze "Wyścigu Solidarności" okrążą miasto 6 razy

27 czerwca w Jastrzębiu metę będzie mieć drugi etap 24. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków. Jego zawodnicy przejadą z Żor do naszego miasta.

Drugi etap swój start będzie miał w Żorach. Do Jastrzębia kolarze przyjadą ul. Powstańców Śląskich. Trasa prowadzić będzie przez ulice Gagarina, Pszczyńską, Piłsudskiego, Harcerską, Zieloną, Podhalańską, Młyńską, Okrzei, Libowiec, Świerczewskiego, Cichą, Graniczną. Meta będzie się mieścić koło Urzędu Miasta. Kolarze okrążą Jastrzębie-Zdrój sześciokrotnie. Łączna długość trasy drugiego etapu to 103,5 km.

Zanim kolumna 24. Wyścigu Solidarności dotrze do miasta, rozgrywać się będzie 5. Mini Wyścig "Solidarności". Między godziną 14:20 a 17:00 młodzi kolarze w wieku od 6 do 12 lat rywalizować będą na Stadionie Miejskim. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
only21.06.2013 10:56

Utrudnień w ruchu nie będzie, bo będą jeździli wyłącznie drogami dla rowerów :D

Franek20.06.2013 18:07

Jakie utrudnienia w ruchu? :)