Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
20 czerwca 2013

Uczniowie zaprezentowali się w kinie Centrum

Uczniowie zaprezentowali się w kinie Centrum
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

19 czerwca w kinie Centrum podsumowano projekt "Dajmy dzieciom skrzydła". Z tej okazji uczniowie i nauczyciele zaprezentowali swoje osiągnięcia na deskach kina Centrum.

W ciągu dwóch lat Wydział Edukacji Urzędu Miasta wspólnie z wszystkimi szkołami podstawowymi realizował projekt "Dajmy dzieciom skrzydła - indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Jastrzębiu-Zdroju".

Dla gości, którzy pojawili się w kinie Centrum przygotowano prezentację multimedialną pokazującą jak w ciągu dwóch lat wyglądała praca w ramach projektu i jakie przyniósł on zmiany. Następnie występy artystyczne pozwoliły zaprezentować się uczniom.

 - Przystępowaniu do projektu towarzyszyło wiele obaw, ale trudności udało się pokonać, a dziś możemy podziwiać efekty pracy - podkreślił Marian Janecki, Prezydent Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smakowity weekend! Food Truck'i pod kinem Centrum Smakowity weekend! Food Truck'i pod kinem Centrum

Do kina wezwano straż pożarną. Co się stało? Do kina wezwano straż pożarną. Co się stało?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!