Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 czerwca 2013

Uczniowie zaprezentowali się w kinie Centrum

Uczniowie zaprezentowali się w kinie Centrum
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

19 czerwca w kinie Centrum podsumowano projekt "Dajmy dzieciom skrzydła". Z tej okazji uczniowie i nauczyciele zaprezentowali swoje osiągnięcia na deskach kina Centrum.

W ciągu dwóch lat Wydział Edukacji Urzędu Miasta wspólnie z wszystkimi szkołami podstawowymi realizował projekt "Dajmy dzieciom skrzydła - indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Jastrzębiu-Zdroju".

Dla gości, którzy pojawili się w kinie Centrum przygotowano prezentację multimedialną pokazującą jak w ciągu dwóch lat wyglądała praca w ramach projektu i jakie przyniósł on zmiany. Następnie występy artystyczne pozwoliły zaprezentować się uczniom.

 - Przystępowaniu do projektu towarzyszyło wiele obaw, ale trudności udało się pokonać, a dziś możemy podziwiać efekty pracy - podkreślił Marian Janecki, Prezydent Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!