Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 czerwca 2013

Turystyczna: Mężczyzna wyskoczył z 8. piętra

Turystyczna: Mężczyzna wyskoczył z 8. piętra
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dziś przed południem na ulicy Turystycznej doszło do samobójstwa. 37-letni mężczyzna wyskoczył z okna z ósmego piętra. Pozostawił żonę i 6-letnie dziecko.

W czwartek około 11:30 mieszkańcy klatek 22-24 znaleźli leżącego przed blokiem mężczyznę. Okazało się, że nie żył. Zawiadomili policję, która po przyjeździe i przebadaniu miejsca zdarzenia wykluczyła udział osób trzecich. Teraz trwają czynności mające ustalić powody samobójstwa.

Mężczyzna miał 37 lat i był mieszkańcem bloku. W tym czasie jego żona była w pracy, a 6-letni syn w przedszkolu. 37-latek zażywał leki psychotropowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Pan ModeratorPan Moderator22.06.2013 18:37

@Obserwator, oczywiście, że nie wszystko publikujemy - komentarze niezgodne z regulaminem są usuwane. Szczególnie w tym artykule - jest nawet o tym informacja na dole w komentarzach. Proszę trzymać się tematu.

Obserwator22.06.2013 18:30

Do hej: Jak manipulacja. O czym piszesz dobrodzieju? Brakuje ci czegoś?
Do redakcji. Coś nie wszystko publikujecie. To jest właśnie manipulacja.

słowik22.06.2013 16:02

Muszę dodać że ten człowiek który podpalił się, zmarł po paru dniach

do hej22.06.2013 15:30

Masz rację.Problem w tym że są głupole którzy czytają to i wieżą w tą propagandę sukcesu,normalności,nowoczesności ......

hej22.06.2013 14:16

Taka przykładowa Gazeta Wyborcza, czyli pismo prorządowe, pisze panegiryki o Janie Palachu, czyli Czechu, który podpalił się na znak protestu w 1969 roku. Jednocześnie ta sama gazetka kpi sobie z człowieka, który spalił się pod Urzędem Rady Ministrów, też na znak protestu, zaledwie kilkanaście dni temu, sugerując, ze do głupek był. Jest gorsza manipulacja niż za komuny, manipulacje i kłamstwa, a ludzie popełniają samobójstwa, bo nie mają już sił i możliwości żyć w tym kraju.

gość00022.06.2013 11:32

prawdopodobnie pan S********** [*]

nina21.06.2013 21:23

Czy to Piotr W.? [*]

Pokaż wszystkie opinie (38)