Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 czerwca 2013

Zaginęła 79-letnia Stanisława Przybyło

Zaginęła 79-letnia Stanisława Przybyło

Policja prowadzi poszukiwania za mieszkanką Jastrzębia-Zdroju, Stanisławą Przybyło. 79-letnia kobieta zaginęła 18 czerwca.

- Kobieta w dniu 18 czerwca w godzinach popołudniowych wyszła ze swojego mieszkania w Jastrzębie-Zdrój przy ul. Pomorska 52 i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje jastrzębska policja.

Ryspois:
150cm wrostu, waga 80kg, krępa budowa ciała, włosy do ramion, farbowane - brąz z fioletem, oczy piwne, twarz owalna, uszy normalne, nos prosty, uzębienie sztuczne cecha charakterystyczna ma przy sobie wózek na kółkach i torbę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!