Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
21 czerwca 2013

Zaginęła 79-letnia Stanisława Przybyło

Zaginęła 79-letnia Stanisława Przybyło

Policja prowadzi poszukiwania za mieszkanką Jastrzębia-Zdroju, Stanisławą Przybyło. 79-letnia kobieta zaginęła 18 czerwca.

- Kobieta w dniu 18 czerwca w godzinach popołudniowych wyszła ze swojego mieszkania w Jastrzębie-Zdrój przy ul. Pomorska 52 i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje jastrzębska policja.

Ryspois:
150cm wrostu, waga 80kg, krępa budowa ciała, włosy do ramion, farbowane - brąz z fioletem, oczy piwne, twarz owalna, uszy normalne, nos prosty, uzębienie sztuczne cecha charakterystyczna ma przy sobie wózek na kółkach i torbę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!