Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
21 czerwca 2013

Warsztaty Terapii Zajęciowej świętowały 20-lecie

19 czerwca zorganizowano jubileusz 20-lecia istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych. W uroczystości, która odbyła się w Domu Zdrojowym udział wzięli uczestnicy WTZ, pracownicy oraz zaproszeni goście.

Podczas uroczystości podopieczni placówki mieli okazję, aby pokazać swoje umiejętności taneczne i teatralne. W trakcie spotkania założyciel warsztatów, Tadeusz Brożek, został odznaczony Złotą Odznaką za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Warsztaty Terapii Zajęciowej powstały w 1993 roku i były jedną z pierwszych tego typu placówek w województwie śląskim. Mieszczące się przy ulicy Wielkopolskiej WTZ składają się z kilku pracowni, w których osoby niepełnosprawne doskonalą swoje umiejętności, jednocześnie wytwarzając wysokiej, jakości produkty, m.in. obrazy, witraże, bukiety, wyroby z gliny i wiele innych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!