Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 czerwca 2013

PlusLiga powiększyła się o dwa nowe kluby

PlusLiga powiększyła się o dwa nowe kluby
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski Węgiel w sezonie 2012/2013 zmierzy się z dwoma nowymi rywalami. Zgodnie z decyzją władz PlusLigi w przyszłym sezonie w rozgrywkach zagrają Czarni Radom i  BBTS Bielsko-Biała. Wcześniej było to 10 zespołów.

Nowy sezon będzie dla jastrzębskich siatkarzy bardziej intensywny nie tylko przez występy w Lidze Mistrzów. PlusLiga po dodaniu dwóch nowych drużyn, wydłuży kalendarz rozgrywek. Żeby Radom i Bielsko-Biała mogły dołączyć do ligi musiały spełnić surowe wymogi budżetowe i licencyjne, bez których akces do rozgrywek nie zostałby przyjęty. Warunkiem było również znalezienie się w czołowej czwórce I ligi w sezonie 2012/2013. Czarni Radom zakończyli sezon na pierwszym a BBTS Bielsko-Biała na drugim miejscu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
fgh24.06.2013 12:42

Wy to jesteście aktualni, nie ma co.