Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 czerwca 2013

Drogówka prowadzi akcję "Trzeźwość" w Jastrzębiu

Drogówka prowadzi akcję "Trzeźwość" w Jastrzębiu

W poniedziałek na terenie całego województwa prowadzone są wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierowców w ramach akcji "Trzeźwość". 

24 czerwca na terenie Jastrzębia-Zdroju zobaczyć będzie można więcej patroli policjantów ruchu drogowego. Wzmożone kontrole wynikają z ogólnowojewódzkiej akcji "Trzeźwość". Działania trwać będą od 5:00 do 13:00. Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez wyeliminowanie z niego osób znajdujących się pod wpływem alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość25.06.2013 6:27

O, to może wyłapią kierowców, którzy prowadzą z butelką lub puszką w ręce.

Gość24.06.2013 18:17

A co to był za wypadek w zeszłym tygodniu na Pszczyńskiej koło starego Orlena? nic sie nie pisze a ruch utrudniony na kilka godzin.

Kierowca24.06.2013 14:31

Dlaczego nie wyśmiewa się debili siadających za kierownicą. Kierowca na rauszu stanowi zagrożenie dla nas wszystkich. Gdyby jeździł po prywatnej to niech sobie jeździ. Najwyżej się zabije. Nie było by z tego wielkiej tragedii. Ale nikomu nie wolno ryzykować kimś obcym. To powinno być tak samo karane jak bieganie z odbezpieczoną bronią wśród ludzi. Tacy ludzie powinni być znani nam z nazwisk i zdjęć publikowanych na takich portalach jak ten.