Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
24 czerwca 2013

10 tys. złotych strat po pożarze auta na Pomorskiej

10 tys. złotych strat po pożarze auta na Pomorskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę przed południem jastrzębscy strażacy interweniowali na ulicy Pomorskiej. Musieli ugasić samochód, który stanął w płomieniach. Wieczorem usuwali plamę oleju ze skrzyżowania przy Urzędzie Miasta.

Do zdarzenia doszło 22 czerwca. Krótko przed godziną 12:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o płonącym samochodzie na ulicy Pomorskiej. Kiedy jednostka przybyła pod wskazany adres ugasiła stojącego w płomieniach renault scenic. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji. Straty wstępnie oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Tego samego dnia około godziny 19:30 na skrzyżowaniu przy Urzędzie Miasta doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Zderzyły się ze sobą auta marki FSC Żuk i Daewoo. W wyniku zdarzenia z samochodów wyciekł olej. Jego usunięciem z drogi zajęli się strażacy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co z centrum handlowym przy ulicy Podhalańskiej? Co z centrum handlowym przy ulicy Podhalańskiej?

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkańcy24.06.2013 17:27

no to może jakiś festyn by z tej okazji UM zorganizował?