Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 czerwca 2013

10 tys. złotych strat po pożarze auta na Pomorskiej

10 tys. złotych strat po pożarze auta na Pomorskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę przed południem jastrzębscy strażacy interweniowali na ulicy Pomorskiej. Musieli ugasić samochód, który stanął w płomieniach. Wieczorem usuwali plamę oleju ze skrzyżowania przy Urzędzie Miasta.

Do zdarzenia doszło 22 czerwca. Krótko przed godziną 12:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o płonącym samochodzie na ulicy Pomorskiej. Kiedy jednostka przybyła pod wskazany adres ugasiła stojącego w płomieniach renault scenic. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji. Straty wstępnie oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Tego samego dnia około godziny 19:30 na skrzyżowaniu przy Urzędzie Miasta doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Zderzyły się ze sobą auta marki FSC Żuk i Daewoo. W wyniku zdarzenia z samochodów wyciekł olej. Jego usunięciem z drogi zajęli się strażacy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkańcy24.06.2013 17:27

no to może jakiś festyn by z tej okazji UM zorganizował?